Verona Products Professional - Ingrid Cosmetics.


Piszę dziś do Was w celu zrecenzowania paczki, którą dostałam od Verona Products Professional-  znanej dzięki marce Ingrid Cosmetics.

Pierwsze, co zauważyłam, paczka przyszła do mnie bardzo szybko, do tego była pięknie zapakowana, za co duży plus. Kosmetyki, które dostałam, postaram Wam się po krótce opisać poniżej.

I am writing today to you to review the parcel I received from Verona Products Professional - known thanks to the Ingrid Cosmetics brand.

First, what I noticed, the package came to me very quickly, it was beautifully packaged, what is a big plus. I will try to briefly describe below the cosmetics that I got. Po pierwsze - podkład. Dopasowuje się do koloru skóry, skutecznie ją wygładza i zakrywa wszystkie zaczerwienienia i niedoskonałości. Jest wodoodporny, nie zmywa się. Już po pierwszym nałożeniu go, wiedziałam, że jest to strzał w 10! Delikatna konsystencja sprawia, że nie czuć, że mamy coś na twarzy, dodatkowo chroni naszą buzię przed zanieczyszczeniami i drobnoustrojami, super sprawa! Bardzo go lubię, wpisuje się na listę moich ulubionych podkładów. W drogerii Hebe kosztuje około 20 zł. Bardzo się opłaca, naprawdę polecam.

First - foundation. It adapts to the skin color, smooths it effectively and covers all redness and imperfections. It is waterproof, can't be washed. Already after the first application, I knew it was a shot in 10! The delicate consistency means that you don't feel like you have something on your face, it also protects our face from pollution and germs, a great thing! I like it very much, it is added into the list of my favorite foundations. Hebe costs around 20 PLN in the chemist's drugstore. It's really worth its price, I recommend it.


Do idealnego podkładu, musi być przecież dobrany puder. Firma postawiła na ryżowy. Ostatnio używam tylko takich, więc jak najbardziej dobrze trafili. Co mi odpowiada najbardziej? To, że puder ten nie tylko doskonale matuje i wygładza, jego ogromnym plusem jest też dopasowywanie się do KAŻDEGO koloru skóry. Matt effect utrzymuje się kilka godzin.

For an ideal foundation, after all, powder must be selected. The company bet on rice one. Recently, I have been using only such, so they got the best. What suits me the most? The fact that this powder not only perfectly mats and smoothes, it also has a huge plus for adjusting to EVERY color of the skin. The effect of Matt lasts for several hours.


Od zawsze uwielbiam testować różne produkty do konturowania twarzy. Kocham mocne rozświetlacze i bronzery, które nie wpadają w kolor pomarańczowy. Lubię też wyrazisty róż, często używam go również do powiek, ponieważ jego pigment jest o wiele mocniejszy i bardziej trwały.
Produkt, który Wam pokażę należy do Glamour Glammies 2017. Jest to połączenie bronzera, rozświetlacza i różu. Najbardziej z tej trójki podoba mi się rozświetlacz, z tego względu, że nie muszę go nakładać dużo, żeby uzyskać subtelny, błyszczący efekt, czyli najlepszy pożądany efekt. Róż też ma śliczny kolor. Bronzer jak dla mnie trochę za jasny, ale to już zależy od gustu i koloru skóry. W każdym razie, używam tego zestawu odkąd go dostałam, jest niezawodny!

I've always loved to test different face contouring products. I love strong highlighters and bronzers that do not fall into orange. I also like expressive pink blushers, I often use it also for the eyelids, because its pigment is much stronger and more durable.

The product that I will show you belongs to Glamor Glammies 2017. It is a combination of bronzer, highlighter and blusher. I like the highlighter most of the three, because I do not have to apply it a lot to get a subtle, glossy effect, i.e. the best desired effect. Blusher also has a beautiful color. Bronzer is a little too bright for me, but it depends on the taste and color of the skin. In any case, I've been using this set since I got it, it's reliable! Maskara jest moim zdaniem średnia, a zawiodłam się dlatego, iż napisane jest na niej water proof, co nie jest prawdą. Miałam ją na sobie raz, kiedy padał deszcz i cała mi spłynęła. Nie przekonuje mnie też jej szczoteczka, nie mogę się przyzwyczaić, trudno się jej używa.
Co do szminki kolor jest śliczny, bardzo mi się podoba, ale również zawodzi, jeśli chodzi o trwałość, także jeśli gdzieś wychodzimy, warto mieć szminkę przy sobie, żeby poprawiać makijaż.

I think mascara is average, and I was disappointed because water proof formula that is written on it, which is not true. I had it once when it was raining and it all washed away. I am also not convinced by her brush, I can't get used to it, it is difficult to use it.

As for the lipstick, the color is lovely, I like it very much, but it also fails when it comes to durability, so if you go out somewhere, it's worth having a lipstick with you to improve your makeup.


Jestem osobą, która ma bzika na punkcie malowania brwi. Mogę wyjść z domu bez reszty makijażu, ale brwi muszą być zawsze zrobione. Używam do tego pomady z Ingrid Cosmetics w kolorze ciemnego brązu.

I am a person who is crazy about having eyebrows perfect done. I can go out without makeup, but my eyebrows must always be done. I use pomades from Ingrid Cosmetics in a dark brown colour.


Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam przetestować kosmetyki. Jeśli mam być szczera, jeśli będę chciała następnym razem wybrać coś do makijażu, nie będę szukać wśród najdroższych marek, pójdę do drogerii Hebe i wezmę Ingrid Cosmetics, bo zdecydowanie większość ich kosmetyków dorównuje a nawet przewyższa jakością inne, których do tej pory używałam.

Thank you very much and I am glad that I could test the cosmetics. To be honest, if I want to choose something for makeup next time, I will not look among the most expensive brands, I will go to Hebe drugstore and I will take Ingrid Cosmetics, because most of their cosmetics are up to and even better than others I have used so far.Dorey ♥

18 comments:

 1. Testowałam kosmetyki marki Ingrid - bardzo fajna jakość w przystępnej cenie! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  lublins.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ale świetne kosmetyki :D
  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Miałam kiedyś podkład z Ingrid, ale to było dawno temu, kiedy jeszcze ich kosmetyki można było dostać w małych, osiedlowych sklepikach i chińskich centrach :D

  ReplyDelete
 4. Paleta do konturowania również bardzo przypadła mi do gustu :)
  Mój blog-klik

  ReplyDelete
 5. Jeszcze nie używałam kosmetyków tej firmy ☺

  ReplyDelete
 6. Ta pomada fajnie wygląda. Też tak mam, że muszę mieć pomalowane brwi, żeby wyjść z domu :D

  http://gabrysiaaaaa.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Przydałby mi się taki podkład. Dla mnie to aż wydaje się niemożliwe, aby fluid, który kosztuje 20 zł, czynił cuda. Ładnie wygląda na twojej twarzy :)

  zofia-adam.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Ja od ponad roku używam podkładów tylko z Ingrid - mam dwa odcienie - jeden na lato a drugi na zimę haha :)

  ab-photographs.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Ładny, naturalny makijaż :)
  https://karik-karik.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Ten podkład jest świetny! Faktycznie Twoja buzia wygląda naturalnie i nawet nie widać, że masz coś na twarzy! :) Chyba zapoznam się bliżej z tym kosmetykiem :)

  ReplyDelete
 11. SO Beautiful post, from beginning to end of post.You want Shop for the ideal affordable bridesmaid dresses in Bridesmaid.Design's wide variety of lovely wedding party dresses.

  ReplyDelete
 12. Bardzo ładny makijaż, podkład wygląda rewelacyjnie! Lubię kosmetyki Ingrid, używam podkładu matującego Ideal Matt bardzo fajny, ładnie wygląda na buzi i ma fajna game kolorystyczną. Może nastepnym razem kupię Ideal Matt :D

  ReplyDelete
 13. Swego czasu używałam tego podkładu i świetnie mi się sprawdził!
  https://mvrysia.blogspot.com/

  ReplyDelete
 14. Podkład mnie zainteresował możliwe, że sobie kupię. Bardzo dobra recenzja kosmetyków, dużo informacji.

  https://inspiracjepatrycjil.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. Hi everyone!
  I’m so excited! Thanks to Dr. Ahmed for bringing back my Ex-husband and brought great joy to me today! Ahmedutimate@gmail.com is certainly the best spell caster online, if you need your Ex lover back fast! And his result is 100% guarantee….
  After 12years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. I tried to be strong just for the kids but I could not control the pain that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because I was really in love with my husband. Every day and night I think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and I needed help, so I searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Ahmed can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and I did it then he did a (Love spell) for me. 18 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pains he caused me and the kids. Then from that day, our Marriage was now stronger than how it was before, all thanks to Dr Ahmed he is so powerful and I decided to share my story on the internet that Dr Ahmed real and powerful spell caster who I will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here’s his contact:
  Email him at: Ahmedutimate@gmail.com
  Call / what’s-app him: +2348160153829

  ReplyDelete

❀ Dziękuję za wszystkie komentarze. Każdy z nich jest dla mnie wielką motywacją.
❀ Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
❀ W miarę możliwości staram się odwdzięczać za każdy pozostawiony przez Was komentarz.
❀ Jeśli zaobserwujesz, postaram się nie zawieść Twoich oczekiwań. :)