About me & my blog

Witaj przemierzająca Internet osobo! Trafiłaś w moje skromne (zwariowane) progi!

Jestem Dorota i 10. sierpnia skończę 18 lat! Pochodzę z miasta w województwie dolnośląskim. Zostańcie ze mną po więcej!

Blog istnieje od 15.09.2013 roku.

Podczas jego istnienia nie tylko nauczyłam się wielu rzeczy, zyskałam wielu przyjaciół, zdobyłam nowe doświadczenia, czy podjęłam współprace z wieloma osobami i firmami. Dzięki niemu nauczyłam się wierzyć w siebie, być wytrwałą, dążyć do wyznaczonego celu.

Jedne z największych osiągnięć bloga to chociażby współpraca z marką Douglas.
Do sukcesów bloga zaliczam także bycie w pierwszej dziesiątce podczas konkursu Blog Roku 2014, zainteresowanie nim wielu osób.
Moim sukcesem stała się większa otwartość i pomysłowość, a także dokładność i estetyczne wyczucie. Kiedyś można było zauważyć posty kilka słów i zdjęcia z kamerki internetowej. Dziś już umiem się odnaleźć w wielu programach, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałam : photo shop, photo scape, gimp, camtasia studio, czy sony vegas. Zmienił się także styl pisania. Odczuwam większą dawkę dojrzałości i humoru. To, co robię sprawia mi przyjemność i jest to udowodnione podczas każdej przerwy od bloga - wtedy brakuje czegoś. Pomimo różnych opinii wielu osób na temat tego bloga, nigdy się nie poddałam i wkładam w to całe serce. Jest to odskocznia od rutyny, dodatek, coś ciekawego w moim życiu.

Zmieniłam się i ja. Jestem otwarta na ludzi, wesoła, mam w sobie pokłady pozytywnej energii. Niektórzy uważają, że jestem czasem nieco dziecinna, ale to nie jest dla mnie powód do zmartwień, bo wiem, że każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko. Stałam się bardziej wrażliwa na otaczający świat, pokochałam naturę, siebie, odnalazłam piękno świata, otworzyłam oczy. Ile ludzi, tyle opinii - każdy ma inną na mój temat. Można mnie kochać, lubić, ale także nienawidzić. Nie przejmuję się niczym, robię swoje. Wszystkie swoje osiągnięcia zawdzięczam ciężkiej pracy. Od zawsze byłam osobą ambitną, wyróżniającą się z tłumu swoją wiedzą, czy zainteresowaniami. Nie potrafię usiedzieć w miejscu bezczynnie. Uwielbiam sport i aktywność artystyczną związaną z muzyką : biegam, tańczę, gram na pianinie, śpiewam, gram w gry zespołowe, chodzę na siłownię. Nudzę się, kiedy nic nie robię, w moim życiu zawsze musi się coś dziać, żebym była szczęśliwa.
Chcę zwiedzić cały świat, skończyć studia medyczne i być lekarzem, mieć cudowną rodzinę, dom i zwierzęta. Jeszcze nie wiem, gdzie mnie poniesie, ale jestem przekonana, że Bóg ma dla mnie przygotowany jakiś wspaniały plan.