We are here to conquer the world.


Jedne z wielu moich marzeń na przyszłość to medycyna, rodzina i podróże. Stwierdziłam, że JEŚLI mi się uda, oprócz na utrzymanie domu itp. swoje wynagrodzenie będę wydawać na podróże. Wiecie czemu?
Jesteśmy tu, by podbijać ten świat. "Travelling: it leaves you speechless, then turns you into a storyteller." Ten cytat to kwintesencja, przysięgam. Co zobaczymy to nasze. Świat zachwyca, każde nowe miejsce wywołuje w nas pewnego rodzaju fascynację. Często bywa tak pięknie, że nie wiemy co powiedzieć i jedyne, co nam zostaje, to uwiecznić te chwile na zdjęciu. Chciałabym zobaczyć wszystko. Niestety się nie da, dlatego obrałam sobie kilka głównych celów, które mam w myślach. W tym roku uda mi się jeszcze wyjechać za granicę, więc to na plus, bo zazwyczaj wakacje spędzałam w Polsce, raz byłam w Londynie, raz z naszym zespołem tanecznym w Austrii, raz z byłą klasą w Pradze. To jest nic w porównaniu do osób, które dajmy na to widziały już Chiny, czy USA.  Oprócz tego planuję wyjazd do Berlina (jestem zauroczona Niemieckim klimatem, językiem i generalnie to wszystkim, co może być dla niektórych dziwne) i Warszawy. Wracając... To, co zwiedzimy na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Cuda tego świata zostały stworzone po to, żebyśmy je zdobywali, a my lubimy nowe rzeczy, dlatego wybieramy się w różne miejsca i tworzymy tam swoje własne historie. Dlatego tak bardzo to kochamy, bo przez to możemy wyrazić siebie, spełniać się, a kiedy wracamy, mamy bardzo dużo do opowiedzenia, przywozimy nie tylko pamiątki, ale i wspomnienia, których nikt nam nie odbierze. Ja również opowiem Wam o Dresden i Bautzen (Drezno i Budziszyn), które mieliśmy okazję ostatnio zobaczyć z moim braciszkiem. Jestem zadowolona, że mu to zaproponowałam i że wycieczka nam się udała. Mimo, że na co dzień nie mieszkamy już razem, a lepszy kontakt złapaliśmy dopiero nie dawno, jestem dumna z tego, że mam takiego super brata. Pozdrawiam Pawełek, jeśli to czytasz!


SWEATER - KLIK

Dorey ♥

17 comments:

 1. Such lovely pictures
  Nice location
  http://dimplekhadi.blogspot.com/2017/05/blog-feature-styling-olive-dress-with.html

  ReplyDelete
 2. Świetny post! Mam dokładnie takie samo podejście do życia, świata. W tym roku jadę na staż zawodowy do Dublina w Irlandii<3 Marzy mi się jeszcze Hiszpania, Dubaj, USA oczywiście i w zasadzie wiele innych miejsc, jednak te trzy to totaalny raj ja dla mnie. Kiedyś chciałabym też powtórzyć podróż do Chorwacji :> paulacierpiak, klik

  ReplyDelete
 3. Ale piękne zdjęcia :D Ja niestet wiele swoim marzeń zaprzepaściłam, żałuję nie których podjętych decyzji. Wiem, że jeszcze mam czas spełnić niektóre marzenia, ale coraz ciężej mi o jakiekolwiek podróżowanie. Za dużo przeszkód ale kto wie. Jeśli masz okazję korzystaj ile sie dA

  ReplyDelete
 4. Prześliczne zdjęcia, osobiście tak samo jak ty uwielbiam podróżować. Oprócz Tunezji leżącej w Afryce zwiedziłam 12/46 europejskich państw. Mam nadzieję, że ta liczba stale będzie się powiększała, bo mam ogromną ochotę na Azję, Amerykę płn i płd a także Australię i Oceanię.

  Obserwuję.
  W wolnej chwili serdecznie zapraszam do mnie na nowy post! ❤
  modaiurodawedlugjulii.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Zdecydowanie się z tobą zgadzam! Śliczne zdjęcia :)
  Zza obiektywu

  ReplyDelete
 6. O super post bardzo w moim temacie, uwielbiam podróżować, marzy mi sie wiele. Każdego dnia dążę do tego a podróże sa jednym z tych większych marzeń. Powodzenia w realizacji Twoich ! Ps. Piękne zdjecia !!! :)

  ReplyDelete
 7. Ale fajne zdjęcia! Ja kocham podróże całym serduszkiem, nie wyobrażam sobie mojego życia bez nich!
  Mój blog :)

  ReplyDelete
 8. Zgadzam się z tym wszystkim co wyżej napisałaś. Moim marzeniem również jest podróżowanie i zwiedzenie jak największej ilości miejsc, ponieważ, jak to ładnie ujęłaś wyżej, co zobaczymy to nasze. Piękne zdjęcia x

  karolinamblog.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Śliczne zdjęcia. Podróże to jedna z najlepszych rzeczy, które można robić. Chyba nie ma takiej osoby, która nie lubi podróżować.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Również lubię podróżować, chciałabym zwiedzić dużo miejsc ;)
  mój blog, hooneyyy

  ReplyDelete
 11. Podróże są cudowne, wybrałaś piękny cytat :) Moim ulubionym jest "Jobs fill your pocket. Adventures fill your soul." i również jest kwintesencją życia.
  Piękne zdjęcia <3

  - mój blog -

  ReplyDelete
 12. Moim planem na przyszłość jest również podróżowanie! Świetny post :)
  Piękny blog, obserwuję i liczę na rewanż :)
  Zapraszam,
  http://anggiex3.blogspot.com/

  ReplyDelete
 13. Tak samo uwielbiam podróże <3 Uważam, że podróże kształcą, ale tylko tych którzy tego chcą! Piękne zdjęcia! Pozdrawiam i zapraszam do mnie: coccinellelife.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Warto mieć marzenia, w końcu potrafią mieć sprawczą moc! :) Podróżowanie wbrew pozorom nie jest takie bezsensowne, poznajemy inne obyczaje i zaznajamiamy się z cudzą kulturą - sama wiedza.
  Pozdrawiam,
  Haniko
  https://przygodyashley.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. W sumie ja również chciałabym podróżować... Uwielbiam to, za granicą nie byłam w wielu miejscach bo tylko w Niemczech ale mimo wszystko bardzo bym chciałaa. Zwiedzać świat!
  Super foteczki :)
  -Mój blog-

  ReplyDelete

❀ Dziękuję za wszystkie komentarze. Każdy z nich jest dla mnie wielką motywacją.
❀ Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
❀ W miarę możliwości staram się odwdzięczać za każdy pozostawiony przez Was komentarz.
❀ Jeśli zaobserwujesz, postaram się nie zawieść Twoich oczekiwań. :)