Action! New beginning.
Myśli uporządkowane, nie ma co się zastanawiać - każda blogerka po pewnym czasie zauważa, że jeśli nie pisze już do nikogo, zaczyna jej tego brakować. Tak było i ze mną,historia jak każda inna : brak chęci, motywacji, pomysłów, znudzenie i co najważniejsze - coraz mniej czasu. Ostatnie tygodnie u mnie to była jedynie nauka! Przyznam się Wam szczerze, że wracałam do domu, robiłam lekcje i siadałam do powtórek. Książki z 3 lat, repetytoria, rozwiązywanie egzaminów... I powiem Wam, opłaciło się! Jestem zadowolona, mam pewność, że dostanę się do cudownego liceum. Z moich obliczeń wynika, że ze wszystkiego (z wyjątkiem matematyki ok. 75%), będę miała powyżej 90%.
Trudna praca jest przydatna! Egzaminy były dla mnie najważniejsze, teraz trochę się pozmieniało. Byłam tak smutna, że nie mam kiedy napisać i nie wiedziałam, że aż tak mnie to poruszy. Wmawiałam sobie, że telefon to niezła atrakcja na umilenie sobie czasu w ciągu dnia, ale jednak się myliłam.. Szukałam nowych zajęć - siłownia, nauka, telefon? To nie wystarcza. Zaczęłam znowu troszeczkę śpiewać i od niedawna grać na pianinie, uczyć się,  nie tylko na sprawdziany, ale także języków - bo mnie zaciekawiły i tak wyszło. Czasem też wyjeżdżam gdzieś np. góry, jak ostatnio z Konradem. Jutro zawody, a pojutrze wycieczka klasowa : Karpacz, Praga. Jestem pełna pozytywnej energii, choć czasem nieco śpiąca.


Nie powiem Wam teraz dokładnie, co ile będę pisała, bo to zależy. Artysta też kiedy tworzy, musi mieć do tego wenę, tak samo jest z blogiem. Wolę, żeby wszystko było profesjonalnie, niż "piszę, bo muszę". To jest chyba najgorsza rzecz, jaka może być i zarazem wielka blokada do dalszego pisania - nie róbcie tak! Blog to ma być dodatkowa przyjemność, a nie obowiązek. Czuję się odpowiedzialna za Was, jako moich czytelników, jednakże życie prywatne stawiam na pierwszym miejscu. Postaram się, żeby rzeczy były dodawane systematycznie - co najmniej raz w tygodniu, może nawet więcej. Blog będzie się tyczył mody, przemyśleń i tematów z życia, będzie także dużo porad a'la Dorey, czyli to, co lubicie najbardziej! Chyba każdy zna posta o tym jak być Tumblr Girl, prawda? Czuję się jak inspiracja, bo podobnych postów w blogosferze zaczęło się pojawiać masa! Więcej nie zamierzam zdradzać, a pomysłów jest wiele.

Zostań ze mną na dłużej i regularnie czytaj posty, wtedy zobaczysz, co jeszcze dla Ciebie przygotowałam. 

Dorey ♥

23 comments:

 1. Aaa czekam na takie posty jak "porady Dorey" haha :D

  http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Gratuluję dobrych wyników Kochana ! :)

  ReplyDelete
 3. No no Dorey czekam na dalsze posty! ♥
  Śliczne zdjęcia :*

  LUSIALUSKA.BLOGSPOT.COM-Zapraszam!✿

  ReplyDelete
 4. Pisanie z przymusu to najgorsze co może być, czytelnik od razu to zauważa. Z tego postu bije mnóstwo pozytywnej energii i kop do działania! Oby tak dalej!
  Śliczne zdjęcia <3
  mybeautifuleveryday.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Czekałam na ten powrót! <3

  daria-mikolajewska.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. super, że egzaminy poszły Ci tak jak chciałaś ;) miło, że wróciłaś!

  http://zyciepiszehistoriee.blogspot.com/

  Pozdrawiam Zuzia :)

  ReplyDelete
 7. Super post Dori! To miło, że uważasz, że jesteś za nas odpowiedzialna :v

  ReplyDelete
 8. zgadzam się trzeba mieć wenę nic na siłę :)
  http://patrycja-paulina.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. You look pretty!
  http://dimplekhadi.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Czasami trzeba przerwę i wena wróci :D

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. ło...nie no u mnie z nauką gorzej.. tak w sumie to po południu mam ustną maturę z polskiego. Nie uczyłam się przez całe moje życie to teraz nie ma już sensu.
  Jeśli chodzi o pisanie z przymusu to masz rację, nie powinno się tak zmuszać, bo co potem z tego wychodzi to szkoda gadać, miałam takie sytuacje.
  Każdy potrzebuje przerwy, tak po prostu aby pozbierać myśli. No niestety ale moje przerwy są zbyt często i za długo, mimo wszystko powracam ;D

  ReplyDelete
 12. Chyba też muszę na swoim blogu napisać post z wyjaśnieniami, bo ostatnio pojawia się tam bardzo niewiele z podobnych powodów, jak twoje.

  MÓJ BLOG

  ReplyDelete
 13. No to czekam na kolejne posty. :)
  No i gratuluję, że osiągnęłaś cel, czyli wysokie wyniki z egzaminu. Co prawda wyników jeszcze nie ma, ale skoro sama czujesz, że poszło ci świetnie, to fantastycznie. :)

  Magdalen - zapraszam <3

  ReplyDelete
 14. no to czekamy :)
  również pisałam w tym roku testy i przez to opuściłam bloga, teraz strasznie cieżko mi się piszę i nie mam za bardzo weny.. chyba taki pierwszy poważniejszy kryzys :/
  śliczne zdjęcia! gratuluję tak dobrych wyników z egzaminów!
  http://karik-karik.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. Super odświeżenie designu i urocze zdjęcia. Ahh, boję się matury :C

  ReplyDelete
 16. Ja byłam i dalej będę z Tobą, twoje posty są super i nie zamierzam ich nie czytać. :D

  Pozdrawiam, Jabłuszkooo ♡
  BLOG-KLIK!

  ReplyDelete
 17. W takim razie czekam na kolejne posty! :D Zazdroszczę wycieczek, chciałabym zobaczyć Pragę *.* Ze snapów widziałam że warto!
  Świetne zdjęcia <3 Ale super okulary!
  justsayhei.blogspot.com

  ReplyDelete
 18. Świetne zdjęcia patrząc na nie odrazu nie mogę doczekać się lata .

  Mój blog

  ReplyDelete

❀ Dziękuję za wszystkie komentarze. Każdy z nich jest dla mnie wielką motywacją.
❀ Weryfikacja obrazkowa wyłączona.
❀ W miarę możliwości staram się odwdzięczać za każdy pozostawiony przez Was komentarz.
❀ Jeśli zaobserwujesz, postaram się nie zawieść Twoich oczekiwań. :)